Luxury Apartments Krocínova

Luxury apartments Krocínova se nachází v novorenesačním nárožním domě na Starém Městě v Praze 1 na rohu Divadelní ulice a Krocínovy ulice. Dům postaven v roce 1877 a v roce 2016-2017 prošel kompletní rekonstrukcí.

5 luxusních apartmánů se nachází ve 2.patře budovy. Každý nabízí ložnici, jídelní kout a posezení. Všechny apartmány mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC a bidetem.

Praha 1 je nejstarší částí Prahy a zároveň jejím centrem. Naleznete tu převážnou většinu památek včetně významných míst, kde se psala historie českého národa jako je Staroměstské náměstí, Václavské náměstí či Národní třída. Patří sem městské části Staré město, Josefov, Malá strana, Hradčany a část Nového města, ve kterých dohromady bydlí něco málo přes 30 tisíc lidí. Staré město, to je nejstarší a magická část Prahy. Z Pražského hradu je na něj nevídaný pohled. Je to rozlehlá čtvrt‘ plná věží kostelů a ulic kudy proudí stovky lidí po staré a honosné Královské cestě. Tato část Prahy je plná nejen spletí tajemných zahrad, uliček a zákoutí, ale i významných historických a architektonických památek.

Rezervace